aktywna strona www

Strony internetowe nie muszą i nie powinny być nudne. Aktywna strona WWW to od lat trend, który ma się dobrze i cały czas dynamicznie się rozwija. Mówiąc o takich serwisach mamy na myśli witryny, które angażują użytkownika znacznie bardziej aniżeli biała przestrzeń zapełniona tekstem. Elementy multimedialne i reagujące na działania internauty są jednym z najważniejszych wykładników tego, czy dzieło webmastera będzie miało szansę czymkolwiek wyróżnić się na tle milionów adresów o tej samej tematyce.

Oczywiście nie można popadać w skrajności i umieszczać zbyt wiele flashów, obiektów języka JavaScript czy innych. Dobra aktywna strona WWW nie ma być przeładowana – musi łączyć funkcjonalność i zawartość merytoryczną z czynnikami wzbudzającymi zainteresowanie odbiorcy. Osiągnięcie takiego efektu wcale nie jest łatwe, ale na szczęście jest coraz prostsze w wymiarze technicznym. Dziś można pisać dynamiczne serwisy z użyciem języka HTML5, który łączy w sobie cechy innych technologii używanych do tej pory.

Nieprędko zdominuje on internet, ale aktywna strona WWW zbudowana z jego wykorzystaniem przestaje być czymś niecodziennym.

zwrot Vat z UE www.centruminox.com