Blog dobry na wszystko?

www.jezykinaswiecie.com.pl

Jedną z najpopularniejszych w tej chwili form strony internetowej jest blog. Blogów powstaje bardzo wiele i poruszają one różnorodne tematy.

Początkowo, gdy idea blogowania dopiero raczkowała, głównym obiektem zainteresowania autorów było ich życie osobiste i prywatne przemyślenia. Wśród blogów dominowały pamiętniki i wspomnienia, zwykle pisane pod pseudonimem i nierzadko obfitujące w intymne zwierzenia (zwłaszcza w przypadku nastoletnich blogerów).

Dopiero z czasem potęgę blogów odkrył świat biznesu oraz ludzi zajmujących silne pozycje w swoich branżach. Okazało się, że blog może być świetnym nośnikiem treści marketingowych, a także źródłem cennych dla odbiorcy informacji.

Kolejnym krokiem było scalenie blogów z witrynami firmowymi. Blogerami w tym układzie zostają pracownicy przedsiębiorstwa, a przynajmniej tak powinno być.

Niestety, czasami autorami wpisów są specjaliści z agencji interaktywnych, co stoi jednak w poważnej sprzeczności z całą ideą. Dlatego tworząc blogi profesjonalne należy stawiać na autentyzm i uczciwość wobec czytelnika – tylko wtedy uwzględnienie bloga w projekcie strony firmy ma sens.

Producent naklejek samoprzylepnych Drukarnia Booklet oferuje druk naklejek i etykiet z własnym nadrukiem lub logo likwidacja szkód transportowych