Dobra inspiracja nie jest zła

www.skoramed.pl

W internecie każdego dnia pojawiają się nowe strony – różnej jakości i o bardzo różnej tematyce. Nie brak wśród nich prawdziwych arcydzieł, które mogą stanowić wzór dla osób zajmujących się profesjonalnie lub amatorsko pisaniem witryn. Normą jest także to, że serwisy, które wzbudziły spore emocje i uzyskały szereg prestiżowych nagród wpływają na to, co dzieje się w branży.

Pojawia się naturalna pokusa, aby kopiować i modyfikować rozwiązania zastosowane przez konkurentów z różnych zakątków świata. Ciągle najwięcej do powiedzenia w materii nowatorstwa w projektowaniu stron mają Amerykanie i póki co tak pozostanie. Inne kontynenty nie pozostają w tyle i również poszukują nowych rozwiązań.

Także w Polsce mamy się czym pochwalić – coraz więcej rodzimych witryn zyskuje nominacje oraz wyróżnienia w międzynarodowych konkursach. To konsekwencja zdobywanych doświadczeń i umiejętności, które polscy specjaliści posiedli. Pamiętajmy również, że internet to przestrzeń, w której informacje rozchodzą się błyskawicznie, więc jest się czym inspirować.

http://www.kc.com.pl/ www.forum-ipe.org