Idealna Panna Młoda

Ślub to taki dzień w życiu kobiety, kiedy chciałaby wyglądać wyjątkowo pięknie. W dodatku, jest to ta jedyna chwila, kiedy prezentujemy się w sukni ślubnej, której zjawiskowy wygląd wyobrażamy sobie już od dzieciństwa. Warto więc zadbać, aby nasza ślubna kreacja była do nas jak najbardziej dopasowana – do figury, osobowości, gustu.

Niemniej ważne jest też to, aby była ona w miarę wygodna, aby ułatwić zabawę na przyjęcia weselne warszawa. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że kobieta wtedy wygląda najpiękniej, kiedy się uśmiecha i czuje komfortowo we własnej skórze. Żeby jednak tak rzeczywiście było, wygodny, elegancki i dopasowany do sylwetki strój jest wręcz niezbędny.

Co prawda, biel nie jest idealnym kolorem wyszczuplającym, ale istnieje, na szczęście, całe mnóstwo fasonów i odcieni (na przykład suknia w kolorze ecru, czy też kości słoniowej), wśród których każda przyszła panna młoda z pewnością znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy, że krój sukni ślubnej w dużej mierze powinien zależeć od tego, ile mamy do ukrycia. Jeśli jesteśmy smukłe lub filigranowe, to pewnie we wszystkim będzie nam do twarzy.

Jeśli zaś posiadamy tu i ówdzie trochę ponadprogramowego tłuszczyku, najlepiej będzie wybierać takie suknie, które nie mają zbyt wielu ozdób oraz zwężają się ku dołowi.

https://www.telimena.pl/Rabat-15-na-produkty-Triumph-i-Sloggi-cinfo-pol-188.html