Lata 90-te, czyli magia koloru

Lata 90-te, szczególnie te wczesne nawiązywały do mody z minionej dekady. Nadal modne były koszule, obcisłe spodnie, szorty, jeansowe katany, leginsy i kolorowe rajstopy.

Pojawiły się bandanki tak uwielbiane przez młodszą część kobiet a stanowiące, w różnej formie wykorzystywany, dodatek do stroju. Lata te obfitowały w modę inspirowaną już przeszłymi trendami.

Do łask powróciły długie spódnice, motyw kwiatowy znów pojawiała się na różnych częściach garderoby a na nogach od nowa zagościły koturny. Moda generalnie stała się kolorowa.

Tak naprawdę dopuszczalne było wszystko, wszelakie łączenia czy to barw czy form, różne długości i kroje ważne, aby były pasujące do figury. Znaczące miejsce zajmowały bluzy, spodnie i buty sportowe stanowiące bardzo wygodny i ładny aspekt kobiecego stroju.

Kobieta nawet w bardziej męskim stroju prezentowała swoje wdzięki akcentując poszczególne aspekty swojej urody. To lata, gdy metka dobrego projektanta i jego logotyp był bardzo na czasie, dobrze było posiadać takowy i nim się szczycić.

Nierzadko, aby był zauważalny jego wielkość musiała być stosownie duża.

www.wearme.com.pl