Makijaż

Makijaż to, to, co większość kobiet uwielbia od delikatnego po bardzo mocny i wyraźny. Zaczynając od podkładów, pudrów sypki, cieni do powiek, kredek, szminek i innych. Większość kobiet maluje się, aby poprawić jakiegoś niedoskonałości a rynek kosmetyczny posiada tak wielki asortyment, że nawet najbardziej wymagające kobiety znajdą coś dla siebie.

Coraz częściej spotykane są kosmetyki parte na naturalnych składnikach, nieuczulające. Bardzo ważna też jest trwałość, aby kosmetyk użyty raz nie trzeba było w ciągu dnia używać ponownie. W zależności od sytuacji kobiety robią makijaż kamuflujący inne zaś po prostu lubią mocny makijaż nie zależy im na ukrywaniu niczego tylko na widocznym makijażu.

Szczególnie ważnym jest on elementem, kiedy idziemy na uroczystość na przykład ślub, wesele, sylwester czy inne wówczas makijażystki, fryzjerki mają ręce pełne pracy. Te nie muszą się martwić o swój zawód zawsze będzie zainteresowanie makijażem i upiększaniem. Ich usługi się poszerzają dodatkowo o manicure i pedicure a najlepiej, gdy w bliskim sąsiedztwie znajdziemy również fryzjera.

 .