Okolica, w której znajduje się kupowane mieszkanie

Zarządzanie nieruchomościami w Poznaniu http://falonieruchomosci.pl/ FALO NIERUCHOMOŚCI, ul. Palacza 104, Poznań

Kupowanie mieszkania na rynku wtórnym ma swoje mocne strony. Jedną z nich jest na przykład to, że bez problemu można poznać otoczenie, w której się znajduje. Nie chodzi bowiem wyłącznie o samą lokalizację i ewentualny dojazd do centrum czy do pracy, ale o najbliższą okolicę, w jakiej nabywcy przyjdzie się obracać przez najbliższe kilkanaście lat. Przede wszystkim, warto się zorientować, jakie instytucje znajdują się w pobliżu.

Jeśli mieszkanie kupuje młoda osoba, powinna też myśleć przyszłościowo – być może kiedyś znajdzie partnera, a później pojawią się dzieci, dlatego też musi się rozejrzeć, czy w okolicy są szkoła i przedszkole. Bardzo ważni okazują się też najbliżsi sąsiedzi. Nie zaszkodzi wypytać obecnego właściciela, kto mieszka nad, a kto pod kupowanym lokalem. To na pewno pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek w postaci głośnych imprez za ścianą czy codziennych spotkań na klatce schodowej z niekoniecznie trzeźwymi lokatorami.

Mili sąsiedzi to prawdziwy skarb, jednak najważniejsze, by nie stali się uciążliwi.

http://pharos.pl/outsourcing-abi Domy http://jandach.pl/pl/tanie-mieszkania-poznan-poznan-strzeszyn i mieszkania na sprzedaż Poznań Strzeszyn