Specyfika krajowego rynku nieruchomości

Oferujemy Państwu ekskluzywne apartamenty w Poznaniu na sprzedaż w samym centrum na Sołaczu

Polski rynek nieruchomości jest dość specyficzny. Przede wszystkim, trzeba zaznaczyć, że ogólne ceny mieszkań w naszym kraju są wysokie w stosunku do średnich zarobków naszych rodaków. Poza tym, występują spore różnice w odniesieniu do wartości nieruchomości w różnych regionach.

Zapewne większość z nas jest przekonana o tym, że średnia cena metra kwadratowego mieszkania w naszym kraju jest najwyższa w Warszawie. Owszem, pod tym względem stolica jest bardzo droga, jednak zdarzają się miejscowości, które mogą z nią konkurować pod tym względem. Chodzi tutaj, przede wszystkim, o niewielkie nadmorskie kurorty, takie jak Jurata czy Międzyzdroje.

Tam średnia cena metra kwadratowego windowana jest przez wielkie inwestycje, dzięki którym powstają całe kompleksy luksusowych apartamentów. Jak widać, polskie morze jest atrakcyjne dla inwestorów i to zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Żeby odnaleźć się w handlu nieruchomościami na polskim rynku, najpierw trzeba dobrze poznać jego specyfikę, a nie jest to wcale takie łatwe.

zapraszmy do wolsztyna radca prawny wolsztyn wolsztyńscy radcy Biuro rachunkowe z Torunia http://numeratis.eu/ należące do Grupy Ergis