Zwierzę na wakacjach

www.orangesite.pl

W wielu gospodarstwach domowych znajduje się przynajmniej jedno zwierzę. Przed okresem wakacyjnym właściciele zwierzaków często zastanawiają się, co zrobić ze zwierzakiem na czas wyjazdu. W niektórych polskich ośrodkach istnieje możliwość przyjazdu wraz ze zwierzęciem.

Takiej opcji nie ma w przypadku wyjazdu zagranicznego. Najwięcej problemów mają właściciele psów i kotów. Pozostawienie ich samych w domu jest niemożliwe, a znalezienie pensjonatu, do którego można zabrać czworonoga czasem jest bardzo trudne.

Jeszcze przez zaplanowaniem wakacji trzeba zastanowić się, pod czyją opieką zostawimy pupila. Warto popytać członków rodziny lub przyjaciół o możliwość opieki nad zwierzakiem. W przypadku mniejszych zwierząt, takich jak królik czy świnka morska tymczasowy opiekun mógłby co kilka dni wymieniać wodę i dostarczać większą ilość pożywienia.

Jeśli posiadamy psa i kota zapytajmy się, czy zwierzak może przebywać w domu tymczasowego opiekuna. Jeżeli jest to niemożliwe pozostaje jeszcze jedno rozwiązanie, jakim są hotele dla zwierząt.

Nawet duże spółki giełdowe powierzyły kadry i płace naszemu biuru rachunkowemu www.carstens.pol.pl