Zygmunt Solorz-Żak

Zygmunt Solorz-Żak jego prawdziwe imię i nazwisko to Zygmunt Józef Krok urodził się 4 sierpnia 1956 roku w Radomiu. Jest założycielem Telewizji Polsat, Polkomet, Media Biznes Sp.

Z o.o.

, Plus Bank, Antena 1 i kilka innych, których jest właścicielem lub współwłaścicielem. Zajął się przede wszystkim branżą telekomunikacyjną i mediami stworzył pewnego rodzaju machinę, która się samoczynnie napędza.

Branża telekomunikacyjna to branża, która z pewnością nie zniknie wręcz przeciwnie rozwija się, powiększając swoje usługi i powiększając grono odbiorców. Jest trzecim najbogatszym Polakiem.

Zygmunt Solorz nie wyolbrzymia swojej osoby ponad społeczność, która go otacza wychodzi z założenia, że to, co osiągnął jest efektem tego, że robi to, co uważa za użyteczne przydatne innym a jeśli jemu to odpowiada to innym będzie również. Jego podejście świadczy o tym, że nie wywyższa się czuje się normalną jednostką.

Nie wszystkie interesy, które prowadzi były oczywiste kupując Polkomtela ryzykował bardzo wysoką ceną – na szczęście opłaciło się.

Booklet prowadzi wydruk naklejek z wykorzystaniem certyfikowanych tuszy ekologicznych https://szlachetka.com.pl/prowadzenie-ksiegi-przychodow-i-rozchodow/